spravcapoistenia +

Poriadok v poistení pre každého

Váš pomocník nielen vo svete poistenia. Špičkový servis a jednoduché používanie.

Chcem vedieť viac Chcem vedieť viac

Prinášame nový pohľad na poistenie

Budúcnosť je už teraz. Máme pre vás aplikáciu, ktorá všetko prehľadne a rozumne zobrazí do hlavných prehľadov až po detaily a k tomu špičkové služby od odborníkov.

Tvoríme a inovujeme pre vás aby ste mali viac času na to dôležité.
Už od roku 2009.

Pic Pavol Pavlovič, CEO
Pic

Vytvorené profesionálmi, ostrieľané rokmi, priamo pre vás.

VSTÚPIŤ DO APLIKÁCIE

Pic

Podporíme za vás

Vytvárame partnerstvá s excelentnými neziskovými organizáciami najmä na pomoc našim najmenším. Podporujeme aj výnimočné projekty z iných oblastí ako je veda a výskum, vzdelávanie alebo životné prostredie.

STAŇTE SA NAŠÍM PARTNEROM

Vyberte si partnera a my ho za Vás podporíme

O našich partneroch alebo ich projektoch sa môžete dozvedieť viac.

Vyberte si z našej ponuky +

Často kladené otázky

Aká ste spoločnosť?

Od roku 2009 sme samostatný finančný agent v súlade so zákonom č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve. Máme povolenie od Národnej banky Slovenska č. OPK-7294/2009 na výkon činnosti. Sme poistení na profesijnú zodpovednosť do výšky 1 680 000 EUR. Spolupracujeme s 18 poisťovňami s kompletnou ponukou poistných produktov a služieb. Prevádzkujeme internetové stránky zamerané na poistenie spravcapoistenia.sk a homeoffice.sk. V tíme máme odborníkov na problematiku poisťovníctva s mnohoročnými skúsenosťami. Máme celoslovenskú pôsobobnosť. Sme súčasťou väčšej poradenskej skupiny so zameraním na projektový manažment, reality, finančný trh a špecializované poradenstvo.

Aké je vaše portfólio zákazníkov?

Pomáhame náročným podnikateľom, firmám a súkromným osobám s orientáciou na trhu poistenia. Náš obvyklý zákazník je náročný na kvalitu poistenia, má viac poistení a preto je pre neho vhodná aj naša online aplikácia správy poistných zmlúv, požaduje všetky služby na profesionálnej úrovni a na jednom mieste. Náš zákazník s nami prejde procesom auditu, na jeho konci si je vedomý kvality svojho poistenia a namiesto investovania svojho času do práce s poistením to nechá s dôverou na nás.
Už viac ako 10 rokov staviame naše služby najmä na odporúčaniach našich zákazníkov a referenciách, ktoré máme len pozitívne a za to našim klientom ďakujeme.

Akú zodpovednosť nesiete za svoje služby?

Ak si nás zákazník vyberie tak naša zopodvednosť spočíva najmä v jeho spokojnosti so všetkými procesmi porovnania a správy poistenia ako aj likvidácie poistných udalostí. Preto v rámci auditu poistenia odporúčame našim zákazníkom len kvalitné poistné riešenia, ktoré nám umožnia 100% likvidáciu poistných udalostí. Na výkon svojej činnosti sme krytí aj poistením profesijnej zodpovednosti a to až do výšky 1 680 000 EUR.

Máte v ponuke aj špeciálne služby?

V ponuke máme niekoľko špeciálnych služieb. Do našich procesov sme integrovali aktuálne benefity a zľavy všetkých poisťovní čiže vieme ponúknuť vždy niečo zaujímavé alebo niečo viac ako zákazník aktuálne má resp. o čom vie. Od roku 2010 prevádzkujeme online aplikáciu správy poistných zmlúv vo všetkých poisťovniach čím zabezpečujeme poriadok a prehľad v poistení našich zákazníkov. Táto aplikácia má množstvo užitočných funkcií a zákazníci ju veľmi oceňujú. Likvidáciu poistných udalostí zabezpečujeme od nahlásenia až po vyplatenie poistného plnenia na účet zákazníka vrátane komunikácie so servismi, dodávateľmi, znalcami a likvidátormi poisťovní. Pre klientov napr. z Bratislavy a okolia zabezpečíme služby v rámci dopravného inšpektorátu v Bratislave a mnohé ďalšie zaujímavé služby.

V čom je audit poistenia taká výnimočná služba?

Audit poistenia alebo porovnanie všetkých poistných zmlúv našich budúcich zákazníkov naraz je výnimočná služba preto, lebo umožní každému kto má alebo chce mať uzatvorené rôzne poistné zmluvy v rôznych poisťovniach zistiť o stave svojho poistenia úplne všetko na jednom mieste. Ako odborníci na finančný trh berieme pri audite do úvahy aj súvislosti, ktoré dostanete naozaj len od odborníkov s praxou.
Audit poistenia je bezplatný, nezávislý a nové ponuky na poistenie sú nazáväzné, finančne výhodnejšie, kvalitnejšie, precízne zorganizované v našej aplikácii a je len na rozhodnutí zákazníka ako sa rozhodne.
V podstate môžeme konštatovať, že garantujeme najvyššiu kvalitu za najnižšiu cenu s mnohými bezplatnými benefitmi navyše.

Čím sa líšite od iných firiem?

Naša firemná politika je, že sme výrazne proklientsky orientovaní a máme osobný a odborný prístup. V tíme máme špecialistov ako aj skúsených leadrov a každý náš zákazník sa má vždy na koho obrátiť. Klienta sa nesnažíme poistiť „za každú cenu“ ale naopak odporúčame len kvalitné poistné produkty a teda občas musíme pôsobiť na klienta edukatívne. My sme odborníci na poistenie a za svoju prácu preberáme aj zodpovednosť takže kvalita produktov je pre nás prvoradá. Najviac si ceníme spokojnosť našich zákazníkov, máme len pozitívne referencie a túto povesť si chceme udržať.

Prečo podporujete neziskový sektor?

V spolupráci s našimi partnermi sme sa tak rozhodli pretože chceme investovať do rozvoja budúcnosti našej spoločnosti a práve takýto spôsob sa nám zdá najvhodnejší, pretože je cielený do segmentu, ktorý dokáže všetky pozitíva takejto pomoci maximálne zužitkovať a premeniť na benefity v konečnom dôsledku v prospech nás všetkých.

Naši partneri

Agra poistovna
Agra poistovna
Allianz
Allianz
AXA
AXA
Coface
Coface
CSOB
CSOB
DAS
DAS
Europska cestovna poistovna
Europska cestovna poistovna
Generali
Generali
Groupama
Groupama
HDI poistovna
HDI poistovna
Komunálna poistovna
Komunálna poistovna
Kooperativa
Kooperativa
Colonnade
Colonnade
Union poistovna
Union poistovna
Uniqa poistovna
Uniqa poistovna
Wustenrot poistovna
Wustenrot poistovna
Defend insurance group
Defend insurance group
Metlife
Metlife